Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Sözleşmesi; gezivizyonu.com web sitesini ziyaret eden kullanıcıları bilgilendirmek ve kullanıcı haklarını belirtmek için hazırlanmıştır. Gezivizyonu.com sitemizi ziyaret eden kullanıcılar ve üyelerimiz aşağıdaki maddeleri kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar. Bu maddelerden herhangi bir kısmını ya da tamamını kabul etmeyen kullanıcılarımızın ve üyelerimizin siteyi kullanmamaları gerekmektedir.

1. Sitemiz sayfalarını herhangi bir kişisel bilgi vermeden istediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz. www.gezivizyonu.com'a üye olmak veya sitemizdeki hizmetlerden daha iyi yararlanmak istediğinizde size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (Ad, Soyad, E-posta, Doğum tarihi, Cinsiyet, Şehir... vb) sizlerden talep etmekteyiz. www.gezivizyonu.com olarak sizlerin gönderdiği bu bilgiler tarafımızca güvenli bir şekilde saklanmaktadır ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. www.gezivizyonu.com tarafından talep edilen bilgiler, kullanıcı tarafından sağlanan üyelik bilgileri, internet sitemiz üzerinden yapılan işlemlerle ilgili her türlü bilgiler, hizmet kalitesini arttırmak adına web sitesinin geliştirilmesi ve istatistiksel değerlendirmelerin yapılması için gezivizyonu.com.com iş ortaklarıyla paylaşılabilir veya kullanıcı kimliği saklı tutularak pazar araştırmalarında kullanılabilir. Devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlarda, kanuni ve yasal sebeplerle kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini Türkiye Cumhuriyeti'nin kurum ve kuruluşları ile paylaşabiliriz. Belirtilen bu özel durumların dışında kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.  

2. Kullanıcının web sitesinden yararlanma hakkı sadece kendisine ait olup, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve kullanıcı şifresinin gizliliği, üye kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ile kullanıcı şifresinin, kullanıcının izin vermesi ya da kullanıcıdan izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan gezivizyonu.com sorumluluk taşımamaktadır ve her türlü hukuki ve cezai yükümlülük üyenin kendisine aittir. Lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

3. Gezivizyonu.com web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Bu linkler vasıtasıyla ulaştığınız sitelerin gizlilik uygulamaları, kullanım koşulları ve içeriklerini incelemelisiniz. Diğer şirketlerin tüm alanlardaki uygulamalarından gezivizyonu.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.  

4. Gezivizyonu.com'a kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinize bazı zamanlarda www.gezivizyonu.com'un sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili bilgilendirme bültenleri gönderilecektir. E-bülten listesinden ayrılmak isterseniz, bülten içerisinde bulunan "üyelikten ayrıl" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.  

5. Gezivizyonu.com, sitede yer alan tüm sayfa, duyuru, bilgi, hizmet ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme haklını saklı tutar.

6. Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için info@gezivizyonu.com adresine mail atabilir ya da sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.