Merhabalar herkese
Biz ailecek 1 Şubat 2019 itibariyle ülkemizi keşfetmek üzere İzmir'den yola çıktık. Dört mevsim hiç durmadan ülkemizin yollarında olacağız. Türkiye gezimiz 2 yıl sürecek. 81 il, 957 ilçe ve binlerce köye ulaşma hedefimiz var. Türkiye'nin tarihi mirasları, kültürel dokusu ve doğal güzellikleri ile birlikte insan yaşamlarından ilginç hikayelerine tanıklık ederek fotoğraf, video ve yazılarımızla "Gezi Vizyonu" isimli instagram, facebook, youtube hesaplarımız ile ziyaret ettiğiniz bu internet sitemizden sizlere aktarıyoruz. Görülmeyen, gezilmeyen şehir, ilçe, köy, dağ, göl, dere, tepe kalmayana dek bu yolculuğumuzu sürdüreceğiz. 


Bu yolculuğumuzda bizi yalnız bırakmamanızı ister, görüş, öneri ve eleştirilerinizi de bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. 

 

Gezimiz süresince iki sosyal sorumluluk projemizi yerine getirmeye çalışıyoruz
1) Kütüphanesi, kitaplığı olmayan köy okullarına ve defter, kalem, kitap vb eksiği olan ihtiyaç sahibi öğrencilere bu gereçleri ulaştırmaya çalışacağız. Bunun yanı sıra yine ihtiyaç sahibi ailelerin sesi olup çocuklara giyim eşyalarının teminine vesile olmak için mücadele edeceğiz. 
2) Sokak hayvanlarının korunması, bakım ve beslenmesine yönelik çalışmalar yapıp, toplum içerisinde birlikte paylaşarak yaşayabilme haklarına dikkat çekeceğiz..." 


Her an sokağınızda karşılaşabiliriz. Bir çayınız var mı smiley
Duygu & Onur ve ekibin çekirdekten gezgin çocuğu Muhammed...

 


 

Bizimle İlgili Basın Haberleri


http://www.ntv.com.tr/seyahat/ailece-turkiyeyi-kesfe-cikiyorlar-dort-mevsim-yolda-olacaklar,VFc4u8gpw0O8SymSsfhN4Q
                                   Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Etmek İster Misiniz?                                          
                                                                  
          YouTube Kanalımız                     Instagram Sayfamız                    Facebook Sayfamız